«Загорніть з собою, будь ласка»

«Загорніть з собою, будь ласка»,
Кращий сценарій,
ЗОШ 2,
м. Новоград-Волинський

1 відповідь

  1. “Не хвилюйся, ми щось придумаємо», скільки раз ця фраза чи то подумки, чи то в голос звучить у сім’ях більшості українців … Хочеться кричати, плакат!!! Скільки батьків змушені залишати своїх діток та вирушати за кордон заради заробітку, заради МІНІМАЛЬНОГО забезпечення повсякденних потреб своїх нащадків. Та чи все можна купити за євро? Чи змужуть гроші замінити реальну присутність батьків, їхнє тепло, любов, розуміння та турботу?
    Сподіваюсь, наші діти будуть жити і працювати в рідній Україні, в місті, яке вони люблять. Будуть прокидатися з думкою про те, що як багато ще потрібно та хочеться зробити і зможуть сказати: «Я завжди вірила в себе, в свої сили і дотепер вірю в свою Україну».
    Дякуємо організаторам за підняття вкрай важливої проблеми дітей батьків-заробітчан, про яку кожен знає та не кожен замислюється. Вражає талановита гра юних акторів-школярів та режисерів-початківців! Важко уявити, скільки пройшло часу від пошуку ідеї фільму, написання сценарію до роботи у команді, монтажу по ночам. Попрацювали на славу, результат прекрасний, Ви, молодці! Бажаємо успіху та перемоги

Залишити коментар